Heb je, of ga je een verblijf boeken op de Siriushoeve en wil je meer weten over je accomodatie en de Siriushoeve? Hier vind je alle handige informatie over je verblijf met onder andere aankomst-en vertrektijden en betalingen
-Onze prijzen zijn inclusief gas, water en stroom.
-Voor eindschoonmaak berekenen wij €50,-
-De bedden zijn bij aankomst opgemaakt.*
-Prijzen zijn tot en met 2 personen
-Extra personen betalen €11,50 per nacht
-Op aanvraag kan een bench, etensbakken e/o hondenkleden bijgezet worden (indien nog beschikbaar)
-Er staat een grote vriezer in on bijgebouw ter beschikking
Optioneel:
Handdoekenpakket: €3,00
Keukenpakket: €2,00
Parasol €2,00 per dag (minimaal 3 dagen)
*Wanneer de honden op onze bedden slapen, dien jezelf beddengoed mee te nemen. Mochten wij toch constateren dat de hond op ons beddengoed heeft geslapen, brengen wij de kosten van een nieuw dekbed en overtrek in rekening.
Het reserveren van een woning kan via ons reserveringsformulier. Wij sturen dan een kort bericht als bevestiging
Indien binnen 24 uur geen bevestiging is ontvangen dan graag contact met ons opnemen via info@siriushoeve.com
Na bevestiging van een reservering ontvang je binnen 7 werkdagen de factuur met verdere informatie Dit is tevens de schriftelijke reserveringsbevestiging. Hierin wordt gevraagd een aanbetaling van 25% van de huursom te voldoen binnen 7 dagen na dagtekening. Als deze door ons ontvangen is, dan is een reservering pas definitief.
Het resterende bedrag dient 6 weken voor aankomst betaald te worden.
Bij het niet tijdig betalen behouden wij , na het sturen van een eerste herinnering, ons het recht de gereserveerde periode vrij te geven. Alle rechten van de huurder komen hierbij te vervallen.
Wil je later betalen, of in meerdere termijnen mag dit altijd in overleg en enkel na toestemming van de Siriushoeve.
Mocht je de gereserveerde periode willen verzetten kan dit in overleg. Verzetten van je vakantie is mogelijk bij beschikbaarheid, minimaal 12 weken voor de geboekte datum en na akkoord van de Siriushoeve. Bij omboeken wordt €35,- administatiekosten in rekening gebracht.
Verlengen kan altijd, indien beschikbaar.
Wij vragen een borg van €100,- welke indien er niets te verrekenen is, binnen twee weken weer teruggestort word op je rekening.
Een optie op een woning voor een bepaalde periode kan voor maximaal 5 werkdagen, tenzij met ons anders is overeengekomen. Indien eerder bekent is of de optie wel of niet doorgaat, dienen wij hiervan direct op de hoogte gesteld te worden.
De aankomsttijd op de Siriushoeve is tussen 14.00 en 16.00 uur. Afwijkende aankomsttijden kan alleen na overleg en enkel met onze toestemming, doch uiterlijk voor 18.00 uur 's avonds. Lukt dit niet dan verzoeken wij een dag later aan te reizen.
De sleutel dient op de vertrekdatum 's morgens voor 10.00 uur ingeleverd te zijn.
Wanneer je eerder wenst te vertrekken ben je toch de overeengekomen prijs verschuldigd.
De Siriushoeve mag het gehuurde per direct ontbinden indien:
- Je, ondanks een waarschuwing vooraf, overlast bezorgen naar anderen.
- Je honden in dermate agressief gedrag tonen naar andere gasten of honden.
Wij zijn echte hondenliefhebbers en tolereren heel veel van de honden. Maar wij houden er ook rekening mee dat er andere gasten zijn. Om iedereen een aangenaam verblijf te bezorgen hebben wij een paar "simpele" hondenregels opgesteld.
Ons terrein is toegespitst op vakantie met je honden. Omdat honden bij ons de mogelijkheid hebben los te lopen is het minder geschikt voor kinderen. Wij hebben daarom bewust gekozen voor een "dog friendly, adults only" vakantie en een leeftijdsgrens ingesteld vanaf 16 jaar. Bij het reserveren van een groepsaccommodatie zijn kinderen van harte welkom.
Duitsland is nog niet zo modern ingericht betreft internet. Wij hebben daarom geen WiFi. Wij hebben van de nood een deugd gemaakt. Ervaar hoeveel vrije tijd je wint zonder WiFi. Extra vrije tijd betekent nog meer genieten van je vakantie. Durf jij het aan?
Wij respecteren de privacy van onze gasten. Om deze te garanderen is het niet toegestaan "dagjesmensen" op de Siriushoeve te ontvangen. Gasten die willen komen overnachten kan vooraf aangevraagd worden en enkel na toestemming van ons. Vooruit willen wij aangeven dat zij op de dag van aankomst tussen 11.00 en 17.oo uur aankomen .
In het laagseizoen verhuren wij per nacht, zonder vaste aankomst- of vertrekdagen. Laagseizoen is november tot en met maart. Tijdens de kerstdagen en jaarwisseling geldt de verhuur als in middenseizoen.
U kunt de geboekte periode ten allen tijde annuleren.
Een annulering kan schriftelijk of per mail ingediend te worden. In geval van annulering bent u ons wel de ontstane kosten verschuldigd:
Annuleringen gaan meestal in op de dag van ontvangst van de annulering. Eventuele betaalde bedragen worden verrekend
Bijzondere regeling voor boekingen/verblijf 2021 ivm corona lees meer>>>
Tip!
Om de financiële gevolgen voor jou te beperken raden we aan een annuleringsverzekering af te sluiten bij je verzekeringsmaatschappij.
Onze website delen: